Татьяна Шиманская

ДПА 2013 Всемирная история. Помогите с ответами. Срочно!

В интернете ответов нет, я весь интернет перешестил. Их действительно по каким-то причинам нет. Собственно, какой у меня будет билет я уже знаю - второй. Теперь надо ответы найти. Если не понимаете украинский язык, то можете воспользоваться гугл переводчиком, он отлично переведет текст и вы все поймете.

Вопросы:

2. Вкажіть, у якому році здійснено першу спробу використання хімічної зброї під час Першої світової війни.
-А 1914 р.
-Б 1915 р.
-В 1916 р.
-Г 1917 р.

3. Розташуйте в хронологічному порядку події історії СРСР початку 1990-х рр.
-1. IV з’їзд народних депутатів
-2. Підписання Біловезької угоди
-3. Створення Державного комітету з надзвичайного стану
-4. Проведення всесоюзного референдуму з питань збереження СРСР
А 1, 2, 4, 3
Б 1, 4, 3, 2
В 2, 1, 4, 3
Г 3, 1, 2, 4

4. У який період розвитку Великої Британії там було створено коалі-ційний «Національний уряд» на чолі з Р. Макдональдом?
-А період повоєнної нестабільності
-Б період економічної стабілізації
-В період економічної кризи
-Г період назрівання Другої світової війни

6. Вкажіть причини початку процесу деколонізації після Другої світової війни.
-1. Послаблення позицій ряду провідних країн світу в колоніальній сфері
-2. Демократичні революції в країнах Східної Європи
-3. Посилення національно-визвольного руху в країнах Африки та Азії
-4. Демократичні зміни в політичному устрої країн Західної Європи
-5. Економічна вигода від вивозу капіталу до країн Африки та Азії
-6. Розрядка міжнародної напруженості
А 1, 3, 5
Б 2, 3, 4
В 3, 5, 6
Г 1, 4, 5

7. Вкажіть характерні риси розвитку культури в другій половині ХХ – на початку ХХІ століття.
-1 Розвиток масової культури, її стрімке поширення і комерціалізація
-2 Пошук нових форм і засобів естетичного вираження сучасності
-3 Самоізоляція національних культур
-4 Прискорений розвиток засобів інформації та інформаційних технологій
-5 Зародження та поширення сюрреалізму в мистецтві
-6 Поява кінематографа
А 1, 2, 4
Б 1, 3, 6
В 2, 4, 5
Г 3, 5, 6

8. Які з наведених тверджень пов’язані із діяльністю прем’єр-міністра Великої Британії Маргарет Тетчер?
-1 Запровадження політики «нового лейборизму»
-2 Скорочення видатків на соціальні програми
-3 Приватизація державних підприємств та муніципального житла
-4 Створення парламентів Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії
-5 Націоналізація великої кількості промислових підприємств та Англійського банку
-6 Обмеження діяльності профспілок
А 1, 2, 4
Б 2, 4, 5
В 2, 3, 6
Г 3, 5, 6

Буду ОЧЕНЬ благодарен ответам. Экзамен уже завтра.

Мария Коростелёва

2. Боевые отравляющие вещества в Первой мировой войне - В ходе Первой мировой войны французы стали первыми применять газ с использованием 26 мм гранат, заполненных слезоточивым газом (этилбромацетат) в августе (серпні) 1914 года.

3.
-1. IV з’їзд народних депутатів - грудень 1990 р.
-2. Підписання Біловезької угоди - 7—8 грудня 1991
-3. Створення Державного комітету з надзвичайного стану - 19 серпня 1991 р.
-4. Проведення всесоюзного референдуму з питань збереження СРСР - 17 березня 1991 р.

4. - -В період економічної кризи
Макдональд Джеймс Рамсей

6. - А 1, 3, 5
-1. Послаблення позицій ряду провідних країн світу в колоніальній сфері
-3. Посилення національно-визвольного руху в країнах Африки та Азії
-5. Економічна вигода від вивозу капіталу до країн Африки та Азії

7. - А 1, 2, 4
А це вже сьогодення - невже не можна відповісти зі свєї голови?

8. - В 2, 3, 6
Ма́ргарет Хи́льда Тэ́тчер