Вл
Владислав

проблема одноклассники

а тут что убрать -это третий уже хост# Copyright (c) 1993-2001 Microsoft Corp.
#
# This file has been automatically generated for use by Microsoft Internet
# Connection Sharing. It contains the mappings of IP addresses to host names
# for the home network. Please do not make changes to the HOSTS.ICS file.
# Any changes may result in a loss of connectivity between machines on the
# local network.
#

10.251.71.75 microsof-4e4ae0.mshome.net # 2018 6 1 11 21 26 6 562

Елена В

Короче удали 10,251,71 вот эту строку полностью потом перезагрузи комп !