Nikosgr Ang

Очень сложный вопрос! (Внутри)

Почему всё-таки 36-22-36?

Виталий Казанков

очень сложный ответ (внутри)

Алена Рыжнёва

Потому же, почему 5-7-0-5
http://www.youtube.com/watch?v=9SiuhGv10nk

И стоит вспомнить Скотта: 36-24-36, I lead a life of crime...

Смотри, что нарыл
A woman who is 36-24-36 at 5'2" tall looks different from a woman who is 36-24-36 at 5'8" tall. Since the latter woman's figure has greater distance between measuring points, she will likely appear thinner than her former counterpart, again, even though they share the same "measurements."

Если нет - то фиг его знает=)

Ан
Анна

диаметр сфинктера - длина бороды - USD/час

Елена Аксененко

а потому, ибо нех...