Анастасия Тихомирова

чи можна вінчатися в задушні дні

Денис Янчук

Теперь с такими запросами - в Брюссель, пжст...

Александр Карлов

бракосочетаться можно в любой день. Не бойтесь, покойники на свадьбу не прийдут Вы их не оскорбите они просто спят и ничего не знают про вашу свадьбу.)

Ев
Евгений

"..День покійних є нічим іншим, як пригадкою про прихід дня, в якому прийде кінець усьому земному, і це так для тих, що вірують у майбутнє вічне життя, як для тих, що тільки зв’язані справами цього світу.
.. Інша важлива наука задушних днів – це короткотривалість усього, що довкруги нас.. "
***
..зі слів o. Віто Слобожана, ЧСВВ
---
таким чином, беручи до уваги наголос Церкви на згадці САМЕ НЕДОВГОТРИВАЛОСТІ всього насущного - я б перенесла вінчання. . Навіть не вірячи в це, але так про всяк випадок)