Ирина Резниченко

Підкажіть хто знає

Будьласка хто рлзуміється в спортлізі підкажіть що значить виділене на фотографії в ставці,в спортлізі.При якому результаті виграє виділене в ставці

Юлия Колесникова

По перше по цьому скріну нічого не видно. По друге - відмічено індивідуальні тотали, вказано яких команд і коефіцієнт. Перед тим як ставити, кожен нормальний гравець знає на що ставить. А на Спортлізі ставлять люди які мабуть ніколи не чули про відомі в світі тоталізатори і букмекерські контори. Таких низьких котировок немає ніде в світі, тобто при найменшому вкаладанні ресурсів Спортліга під прикриттям влади і забороні грального бізнесу для інших українських букмекерів отримує величезні прибутки за рахунок того, що люди не знають, що можна ставити не виходячи з дому на знаменитих букмекерських конторах і отримувати на картку без комісіі в любому банку валюту. А вибір ставок найрізноманітніший починаючи з риболовлі і закінчуючи кінцем світу.