Gennadiy Sobran

Підкажіть!! Хто знає! Дивитись всередині

В ісламському календарі рік складається з 12 місячних місяців, половина з яких складається з 29 днів, а половина з 30. За 30 років у календар добавляється 11 високосних днів. Визначте, за який проміжок часу в місячному календарі набіжить зайвий рік у порівнянні з григоріанським календарем.

Ни
Николай

365*30/11=995. Вроде, так. Только этот исламский календарь - лунно-солнечный. Настоящий календарь, признанный в своё время Мусой (Борисом Годуновым) - чисто лунный. Год=месяцу.

М Куз

Тимошенко после выборов вряд ли освободят.

Наталия Шилкина

Подивились. ) Спасибо )))