Андрей Александров

Образ Павлика з оповідання "Маленький горбань"

По плану:
1. Зовнішність павлика (вік, риси обличчя, одяг тощо) .
2. Внутрішній світ героя:
а) ставлення до старших і ровесників;
б) мова Павлика;
в) думки, міркування, фантазії та мрії;
г) уподобання героя;
д) вчинки за різних обставин.
3. Ставлення інших героїв твору до Павлика.
4. Ставлення автора й читача до Павлика.
Плиз срочно нада на завтра.

Сергей

Павлусь має глибокі,променісті очі, що одсвічували далеко захованним тихим смутком, страшний горб. Безмежно добрий співчутливий, захищає слабких і беззахисних, розумний, любить природу, мрійний
Ну как то так. Напиши два прилагательных разобраных морфологическим способом пожалуйста укр. яз.

Елена Суржик

Павлик — головний герой оповідання Спиридона Черкасенка, душевно красивий і щедрий хлопчик. Павлик — горбатий хлопчик, син шахтарської вдови та онук діда Антипа. В нього немає батька, він ласкавий, уважний до людей і природи. Під впливом материних казок формується його лагідний характер, а каліцтво робить уважним до чужого горя. Так, побачивши, як хлопці знаходять пташині гнізда, Павлик знищує хлопчачі позначки пташиних, рятуючи цим не одне пташеня… Хлопці за це б’ють Павлика, знущаються над ним. Його жаліють мати, дідусь. Спільну мову хлопчик знаходить з дівчатками, з якими часто бавиться. Опис Павлика: «Невеличка рідковолоса голівка його майже ховалася за горбом», «журні сині очі», «худі, гострі коліна».). Риси характеру Павлика: а) добрий; б) поважає дорослих (матір, діда); в) любить природу; г) ввічливий; д) щирий у стосунках з оточуючими; е) терпимість до образ з боку хлопців; ж) співчутливість до страждань інших (зайчик…); з) чуйний; г) «лагідний, сумирний» (С. Черкасенко про героя); к) фантазер; л) духовно багатий.