Дмитрий Василенко

Ребят, помогите, кто английский знает

Ребят, кто знает английский, помогите, проверьте и если не сложно -исправьте !!буду очень благодарна! 1.The film left a great impression! One of the main roles, the role of elder sister Elizabeth Bennet played one of the best actresses of our time Keira Knightley. She managed as close as possible to the image of a young English girl of the time and with precision to display the character of the heroine on ekrane.Ispolnitel male role charming and touching. The special charm and unforgettable gives music. The music is awesome, the whole film looks at one go! 2.vampire drama: elegant and fabulous, with a deep dive into the history and experience of involuntary spectators people heroes non-humans. This story is not about vampires, but about their world. Events is small, the main focus is on the development of

Дмитрий Ладанов

heroine?? ekran??? ispolnitel'?судя по всему вы даже не пытались самостоятельно написать предложения а тупо затолкали их на гугл и не потрудившись ни капли хотите чтобы за вас кто то этот труд сделал