Елена Левина

помогите, пожалуйста кто знает английский))

Дополните письмо недостающими фразами, используя образец написания делового письма.

…………………….
……………….

Dear Sirs,
We ...to open an account with you for the use of the manager of our firm, Mr. George Edward Wilson. Will you please make an appointment for this gentleman to visit the bank in order to complete the necessary formalities and provide specimens of his signature? This appointment ...be made directly with Mr. Wilson, who is already at the Cheapside address.
As soon as we hear from you we intend to open the account with a cash deposit of GBP 5647.
Thank you very much.
...
John Clive

точнее вот:
Дополните письмо недостающими фразами, используя образец написания делового письма.

…1………………….
…………………….
2 …………………….
……………….

Dear Sirs,
We 3....to open an account with you for the use of the manager of our firm, Mr. George Edward Wilson. Will you please make an appointment for this gentleman to visit the bank in order to complete the necessary formalities and provide specimens of his signature? This appointment 4....be made directly with Mr. Wilson, who is already at the Cheapside address.
As soon as we hear from you we intend to open the account with a cash deposit of GBP 5647.
Thank you very much.
5 ...
...
6 ...
John Clive

Вадим Смирнов

attend или are going can или should With best regards