Александр Залогин

Помогите пожалуйста кто знает Английский

Напишите маленькое соченение на тему "What does English Mean for Me ?" Типо для чего мне нужен етот язык (5-6 предложений). . оч прошу ))

Люба Якуничева

гугл все знает)

А Чутанов

I learn English at school. It is very important for me to speak English. I spend much time surfing the Internet, playing on-line games and chatting with different people. The most part of the useful information there is in English. Besides, I’m planning to travel a lot. I will be able to communicate to people from all over the world, because English is an international language.