Elena Agapova

Скажіть будь-ласка. яку можна поставити потужнішу батарею до телефона samsung galaxy win i8552 щоб була потужніша2000 mA

Скажіть будь-ласка. яку можна поставити потужнішу батарею до телефона samsung galaxy win i8552 щоб була потужніша ніж 2000 mAh і щоб підходила на розміри телефона довжина 5.1см ширина 0.6см висота 5.6см.

Ар
Артур

яку можно прямо в сраку. Дикарь,это сайт ru а не ua.

Роман

Язмыштан узмыш юк! Тלбыקды צбצр Әәәә!күйдiрдi