Настенька

Был бы весьма благодарен, если бы кто-то кто знает английский язык, перевел бы мне это небольшое сочинение.

Обычно я просыпаюсь в 7 утра, завтракаю и иду на пары в университет. В университете я обычно пребываю примерно часов до 3 дня. Когда я прихожу домой, я обедаю затем делаю домашнее задание. Когда я сделал домашнее задание, я могу посмотреть телевизор, почитать книгу, сходить куда-то с друзьями. Спать я всегда ложусь примерно в 12 часов ночи.

Антон Мухин

Есть электронный переводчики - они Вам сделают это не хуже, но дешевле

Bad-Boy Sexy-Boy

I usually wake up at 7 in the morning, eat breakfast and go for a pair of the university. At university, I usually abide hours to about 3 days. When I come home, I have dinner and then do my homework. When I did my homework I can watch TV, read a book, go out with friends. I always go to bed at about 12 o'clock at night.

Сергей Степанов

I usually wake up at 7 in the morning, eat breakfast and go for a pair of the university. At university, I usually abide hours to about 3 days. When I come home, I have dinner and then do my homework. When I did my homework I can watch TV, read a book, go out with friends. I always go to bed at about 12 o'clock at night

Kloyh Feoktistov

Usually I wake up at 7 in the morning, have brakfast and to the university / At the university i stay till 3 pm. When i come home i have a dinner and then to prepare my homewark/ After that i can whach tv, read the book or walk to my freands/I go sleep about meednight/