Максим Медведев

Физика 11 клас, помогите)

Як визначається миттєве положення точки при гармонічних коливаннях? 2. Період при русі по колу визначається формулою… 3. Період коливань математичного маятника визначається формулою… 4. Період коливань фізичного маятника визначається формулою… 5. Період коливань маятника на пружині визначається формулою…. 6. Повна енергія контуру має вигляд… 7. Період вільних коливань у контурі визначається формулою… (вчений) 8. Формула зміни заряду конденсатора (+ формула зміни напруги) 9. Формула зміни сили струму в конденсаторі.10. Зміна ЕРС при вимушених коливаннях описується формулою…
1. Рівняння коливання тіла має вигляд . Знайти амплітуду, частоту, період коливань. 2. Спостерігач помітив, що за 1 хв на берег набігли 3 хвилі. Визначити швидкість хвилі, якщо її довжина 40 м.

Юлия Большакова

ты перевел бы на русский свои задачи, может ответили бы мы