Юлия Куницына

Предусмотрен ли отпуск для пап при рождении ребёнка в Украине?

Алексей Ленивкин

нет, только неоплачиваемый отпуск на 2 недели
Стаття 25. Відпустка без збереження заробітної плати, що надається працівникові в обов'язковому порядку
Відпустка без збереження заробітної плати за бажанням працівника надається в обов'язковому порядку:
...
2) чоловікові, дружина якого перебуває у післяпологовій відпустці, - тривалістю до 14 календарних днів;
ЗУ "Про відпустки" № 504/96-ВР від 15.11.1996р.