Виктор Большов

Помогите перевести на узбекский:

"Внимание! ! травмоопасная ручка (рычаг) ! ! открытие и закрытие ворот производят только работники автосервиса! ! за принесенные травмы мы ответственности не несем! ! Нам не нужны ваши зубы! "

уже двое пострадали не умея читать по русски. больше жертв не хочется

Напишите на узбекском. это для таблички

Евгений Антонов

Диккат! Дарваза очадигани жуда хавфли! Дарвазани факат автосервис ишчилари очиб ёпади! ! Етказилган жарохат учун биз жавоб бермаймиз! Сизларнинг "тишларинг" бизга керак эмас!

Илья Соловьев

Два ответа наверху-электронный перевод, абсолютно непонятный набор слов. Но сам переводить не рискну, с узбекским недостаточно знаком.

Дмитрий

диққат! ! дастак синдирилган! ! очилиш ва ёпилиши ёқа ишлаб чиқарадилар фақат ишчилар сервисни! ! сизникига таваккалчилик!!

Максим Непомнящих

диққат! ! хавфлилик жароҳатлар ручка ( дастак )!! очилиш ва ёпилиши ёқа ишлаб чиқарадилар фақат ишчилар автомобил хизмат! ! туфайли келтирилган жароҳатлар биз мажбуриятдан йў қолиб бормоқ! бизга некерак сизники тишлар!