Жанико

"Металіст" переміг "Зеніт" в матчі Об'єднаного Суперкубка? Я у шоци...

"Металіст" переміг "Зеніт" в матчі Об'єднаного СуперкубкаХарківський "Металіст" здобув перемогу в третьому турі Об'єднаного Суперкубка, який проходить в ІзраїліПеремога дозволила "Металісту" піднятися на другу сходинку Об'єднаного Суперкубка, пише [ссылка заблокирована по решению администрации проекта] "Зеніт" (Росія) - "Металіст" (Україна) - 1:2 Голи: Вітсель 12 - Гомес 52, Марлос 76 (пен. ) "Зеніт": Лодигін, Тимощук (Рязанцев 72), Вітсель, Аршавін, Файзулін (Зирянов 46), Смольников (Ломбертс 72), Губочан, Кержаков (Рондон 46), Халк, Крішіто, Ансальді "Металіст": Горяїнов, Девіч (Гоменюк 68), Гуйє, Марлос (Шелаєв 83), Бланко, Богданов (Соуза 46), Азеведо, Гомес (Пшеничних 90 +2), Моледо, Едмар, Вільягра (Ксьонз 65) Попередження: Халк 89Також сьогодні "Шахтар" зустрінеться з ЦСКА в останньому матчі турніру. Зазначимо, що перемога "Металіста" гарантувала "Шахтарю" чемпіонство.

Кристина Михайлова

Украина - это Свет! Европа - это Свет! рашка - это тьма таракань

Николай Грешонков

Отомстим! Харьков тоже хороший город.