Mu
Munir

ДОПОМОЖІТЬ!! Дно якого з океанів є найбільш і найменш складним за геоморфологічною морфоструктурною організацією.

Методом якісного аналіза виявити, дно якого з океанів є найбільш і
найменш складним за геоморфологічною морфоструктурною організацією.
Встановлені закономірності пов’язати з тектонікою дна Світового океану
(пригадати теорію літосферних плит і їх поширення на Землі).

Алексей

карина, нелезь на русский сайт с своей мовой