Игорь

ребята которые ушли из 9 класса в колледж, кем вы теперь работаете?

Олег Завгороднев

Что за глупый вопрос? Работать можно хоть кем. От директора до дворника. Но лучше поступить в ВУЗ. Если реально есть желание чего-то добиться, то ВУЗ, хорошая работа, карьера.

Ст
Стасик

Уже безработными . Потому вот так складываеться компьютер показывает анкета авиационная работа, а трудовая ничего не показывает сейчас к 35 летию. Это как паралимпийцы и олимпийцы - авиационные и неработающие авиационые.

Женя Молькова

Заробити в неті можна і це дуже легко. Вот наприклад я працюю тільки на закордонних сайтах, спершу
думав це важко бо мови незнаю (хром все переведе) але вони всі майже одинакові і
вони реально платять і виплачують кошти в доларах. Робота неважка-смисл в тому
шо на кожному сайті треба дивитися реклами і натискати на капчу (антибот) . Шо для
цього треба? ?

Перше зареєструвати кошельки на які будуть переводитися
гроші і які треба буде вводити під час реєстрації.Кошельки вводити потрібно всі
доларові!!!

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

http://www.webmoney.ru/

Друге потрібно пошту gmail вона сама краща і її всі люблять.

Третє я даю декілька ссилок на сайти на яких працюю і на
яких саме більше заробляю і на яких треба зареєструватися (вони всі дуже похожі
як в реєстрації так і в роботі).Перед реєстрацією почистіть куки і
історію-БАЖАНО! !

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

Всі сайти прікольні-починати краще зверху вниз
реєструвати. Під час реєстрації вказуйте всі одинакові логіни і паролі так буде
простіше, а коли зареєструєтеся хром запропонує зберегти і ви погоджуйтеся шоб
кожний раз не вводити лог і пароль. Коли зайдете потрібно зайти в меню "EARN
CASH" "View Ads"

“Earn Money”в
кожному сайті порізному. Після чого передивляємся всю рекламу-натискаєте на
віконечко, появиться нове вікно де вверху буде відлік часу (чим довше чекати тим
дорожче платять) , потім вводите капчу-переважно потрібно натиснути на
перевернутий малюнок і центи ваші і так всю рекламу. Коли передивитися всю
рекламу можете перевірити скільки ви сьогодні заробили натиснувши на кнопку Acaunt.І так із усіма сайтами
при бажанні.

З питаннями можете звертатися на пошту yura7870@gmail.com