Александр Котляров

реально ли выжить человеку без связей и знакомых? или это смерть и голод?

Татьяна Мурашова

Завести нетрудно, только надо знать, с кем пить.

Елена Захарова

От человека зависит, даже если по началу нет ни знакомых не связей рано или поздно хоть какие то но появятся...

Настя Шмелева

Нет не очень. Поначалу также было. Помог кому-то он помог тебе вот знакомый. Ещё связи зависят от вида работы.

Елена Самойлова

Какая смерть, ты ж курица, развинула, вот тебе и связи и знакомые

Marina

Заробити в неті можна і це дуже легко. Вот наприклад я працюю тільки на закордонних сайтах, спершу
думав це важко бо мови незнаю (хром все переведе) але вони всі майже одинакові і
вони реально платять і виплачують кошти в доларах. Робота неважка-смисл в тому
шо на кожному сайті треба дивитися реклами і натискати на капчу (антибот) . Шо для
цього треба? ?

Перше зареєструвати кошельки на які будуть переводитися
гроші і які треба буде вводити під час реєстрації.Кошельки вводити потрібно всі
доларові!!!

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

http://www.webmoney.ru/

Друге потрібно пошту gmail вона сама краща і її всі люблять.

Третє я даю декілька ссилок на сайти на яких працюю і на
яких саме більше заробляю і на яких треба зареєструватися (вони всі дуже похожі
як в реєстрації так і в роботі).Перед реєстрацією почистіть куки і
історію-БАЖАНО! !

[ссылка заблокирована по решению администрации проекта]

Всі сайти прікольні-починати краще зверху вниз
реєструвати. Під час реєстрації вказуйте всі одинакові логіни і паролі так буде
простіше, а коли зареєструєтеся хром запропонує зберегти і ви погоджуйтеся шоб
кожний раз не вводити лог і пароль. Коли зайдете потрібно зайти в меню "EARN
CASH" "View Ads"

“Earn Money”в
кожному сайті порізному. Після чого передивляємся всю рекламу-натискаєте на
віконечко, появиться нове вікно де вверху буде відлік часу (чим довше чекати тим
дорожче платять) , потім вводите капчу-переважно потрібно натиснути на
перевернутий малюнок і центи ваші і так всю рекламу. Коли передивитися всю
рекламу можете перевірити скільки ви сьогодні заробили натиснувши на кнопку Acaunt.І так із усіма сайтами
при бажанні.

З питаннями можете звертатися на пошту yura7870@gmail.com

Роман Яковлев

Если денег достаточно - можно "выжить" и без этого.