Юр
Юра

Проблеми з акумулятором мопеда альфа або шось тому подібне...

Зарядив акумулятора до мопеда альфа полностю, поставив все працювало чудово, на третій день поміняв масло і краник для бака на бензин і замітив що після того повороти почали слабо світитися, не заводиться і таке враження як акумулятор розрядився але він заряджений. В чому справа?

Кирилл

Проверь проводку, возможно к. з. , но скорее всего повышенный саморазряд.
.