Светлана Оболенская

доберіть приклад з технічної сфери

Тире не ставиться: 1). Якщо присудок має порівняльне значення і
до його складу входять частки як,
ніби, мов, неначе, що: напишите приклад.... 2). Якщо перед присудком стоїть заперечна частка не: напишите приклад

Га
Галина

1).Автомобиль как транспортное средство. 2).По этой дороге нельзя ни проехать ни пройти. Чего только он не предпринимал, чтобы разобраться в схемах