Наталья Виноградова

1. Визначити номінальні та реальні доходи населення з урахуванням індексу споживчих цін в прогнозному періоді.

1.
Доходи
населення України, отримані у формі оплати праці в базовому році склали 131 млрд. 59 млн. грн.
В прогнозному періоді передбачається їхнє зростання на 11%.

2.
Змішаний
дохід 40934 млрд. грн. В прогнозному періоді передбачається його зростання на
10%.

3.
Соціальна
допомога та соціальні трансферти склали 118640 млрд. грн. В прогнозному періоді
передбачається її скорочення на 5%.

4.
Матеріальні
витрати на купівлю товарів та оплату послуг склали 303623 млрд. грн. , в
прогнозному – зростуть на 22%.

5.
Оплата
послуг та обов’язкові платежі складають
20 % грошових доходів.

6.
Чисельність
населення в базовому році склала 48,2 млн. чол.. , а в прогнозному передбачається
скорочення на 0,6%.

7.
Індекс
споживчих цін на товари і послуги в базовому році складав 105%, в
розрахунковому – складе 110%.

Дмитрий Сахаров

Совершенно верно.