Мария Гнездилова

помогите кто сможет перевести маленький текст на татарский

переведите умоляю
На каникулах я с классом ездила в Санкт-Петербург. Там мы видели много храмов, церквей, замков.
Очень много было муезев. Так же проходили замки первых царей. Нам проводили экскурсии.
эти весенние каникулы я провела замечательно с друзьями в красивом городе.

А)
Алешенька )))

Каникулда мин сыйныф белән бергә Санкт-Петербург шәһәренә бардым. Без анда күп храмнар, чиркәүләр, замоклар күрдек. Музейлар бик күп булды. Шулай ук, беренче патшаларның замокларында булдык. Безне экскурсиягә йөрттеләр. Бу язгы каникулларны дусларым белән бергә матур шәһәрдә бик яхшы үткәрдем.