Вя
Вячеслав

Как будет по-английски " Я прислала фото, но я живу за городом, когда буду в городе сфотографирую город"

Как будет по-английски " Я прислала фото, но я живу за городом, когда буду в городе сфотографирую город"... Заранее спасибо!:))

Виктория Кулакова

I've sent you the photo, but since I live outside the city, I'Il take a picture of it once I'go there.

Дмитрий Котов

I sent the photo, but I live outside the city, when I take a picture in city

Коста Карасев

Правильней будет так: I have sent a photo, but I am living in a country, when I am in the city I will take a picture of this city

Лю
Любовницу

Первый ответ - бред.
I sent you a shot, but it was taken in the suburbs where I live. When I go to the centre I shall take a shot of the town (the city) and send you too.

Михаил Убирия

I^ve sent you the photo, but I live outside the city. When I travel to the city, I^ll take the picture of it and send you.