Анна Милова

безвизовая черногория Нужна ли виза в Черногорию для казахстанцев в 2014 году ?

Ольга Selivanova

Для казахстанцев нужна, пока не отменяли

Сергей Бородкин

Да, она везде!

Светлана

Нужна вам виза. Проверил на сайту владе ЧГ.

Kazahstan
MVPEI

Državljanima Republike Kazahstan od 1. novembra 2010. godine potrebna je viza za ulazak u Crnu Goru.

Za izdavanje vize nadležna je Ambasada Republike Bugarske u Republici Kazahstan u Astani.

Državljani Republike Kazahstan mogu, u periodu od 20. maja do 31.
oktobra 2013. godine, boraviti u Crnoj Gori bez viza na osnovu važeće
putne isprave.Извыни-НЕ НУЖНА ВИЗА если вы приежаете у ЧГ од 20. мая--31.октобря. . В етом периоду доволан толко паспорт для вас из Казахстана.

Мария Зверева

30 дней без визы можно - почитайте о стране подробно https://tursblog.ru