Влад Степанов

Помогите найти сайт с песней !!!Песня : Ты знаеш так хочется жить на английском языке.

Любовь Сироткина

You know, that's how I'd like to liveYou know, that's how I'd like to liveTo savour the crimson sunriseTo live in order to simply loveEveryone who lives near you.
You know, that's how I'd like to liveTo wake up with you at dawnTo take up and make coffeeWhile everyone in the world is still sleeping.
You know, that's how I'd like to liveLike no-one would write in a newspaperTo take up and give everything awayTo live for the children to remember.
You know, that's how I'd like to liveAt the moment when it presses down on youTo take up and announce to everyone:"I'll be back, even if I'm finished off."
You know, that's how I'd like to liveAt the moment that is fatefulTo forget all that is bad, to forgive everyoneOnly forgiveness - is salvation, I know.
You know, that's how a cherrySleeping in a winter garden would like to liveIn order to blossom in springInto a tree for a new life.