Татьяна Могилевцева

Як відремонтувати MixSy?

Добрый день, користуюсь вже давно міксером MixSy. Все класно було до вчора. Машина перестала добре робить. Розібрав і побачив щось на зразок резинового стрижня, перебитого навпіл. Підкажіть, що це за стрижень і яким чином його можна замініти (купити або чимось іншим) .

(сервісного центру поруч немає)

Ирина Гамзаева

Язмыштан узмыш юк! Тלбыקды צбצр Әәәә!күйдiрдiïåðåõîä שייכתב אושר בחייך