Tatyana Yugay

Подскажите по ЖД билетах (Укрзализныца)

Вот на поезд 126 Луганск-Киев, из Харькова до Киева на 21.07 плацкартных мест нет, только купе, а вот с Луганска или Павлограда аж целых 60 плацкартов свободных.
Вобщем если я куплю билет от Луганска или Павлограда, а сяду на поезд в Харькове, Можно так сделать?? ? Билет действителен пока поезд до конечного пункта не доедет, правильно ведь?

Александр Андрианов

Позвони в справочное вокзала и тебе все расскажут, как лучше.

ulyana.prokopeva

2.12. Посадка до вагона2.12.1. Поїздка пасажира повинна розпочинатись від станції, вказаної у проїзному документі.Якщо пасажир придбав проїзний документ від станції відправлення поїзда, а посадку хоче здiйснити на проміжнiй станції на шляху прямування поїзда, то він зобов’язаний не пізніше, ніж за 1 годину до відправлення попередити начальника станції вiдправлення поїзда про зміну станції посадки.
Для цього пасажиру видається бланк заявки, в якому він зазначає дані з проїзного документа: номер поїзда, номер вагона, місце та дату відправлення з початкової станції та зі станції посадки.
Станція відправлення зобов’язана видати начальнику поїзда, в якому буде здійснювати поїздку пасажир, попередження про посадку пасажира на проміжній станції. Вартість бланка заяви є складовою вартості послуги попередження про посадку.
Пасажир може подати за плату заяву про посадку на проміжній станції на станції, яка не є пунктом початкового відправлення поїзда. В цих випадках станція подання заяви сповіщає про посадку пасажира станцiю відправлення поїзда телеграфом.
Якщо пасажир здійснив посадку в поїзд на проміжній станції, не попередивши станцію відправлення, то він втрачає право на місце, вказане у проїзному документі, якщо воно вже надане іншому пасажиру. Місце для проїзду у таких випадках надається начальником поїзда без додаткової оплати в міру звільнення місць другими пасажирами.