Ольга Таирова

Запара возникла - как на английском сказать Я не знаю, где мне лучше разместить это сообщение - в той теме или в этой.

Виталий

I don't know (I'm not sure) where better to upload this message - in this topic or some other.

Maral Iskandarova

I don't know which topic should I post my message at - this one or the other

Nikosgr Ang

I'm not sure,where is better to put this letter -wich subject?

Дмитрий Осипов

I do not know where I should better post this message to - to this theme or another one.