Андрей Виноградов

НОВЫЙ ПЕРЛ ОТ КЛИЧКО ИЛИ?

http://youtu.be/B_TgxVad1Gw
Кличко: Чтобы холодная вода превратилась в горячую, ее нужно подогреть, а для этого нужен газ )))))))))

Настюнчик Красатуньчик

да знаем я ржала очень долго

«Багато спекуляція на сьогодні щодо води. Ми зможемо дати гарячу воду. Щоб холодна вода перетворилася на гарячу, її потрібно підігріти. Зрозуміло. Для цього потрібен газ. Стан з газом… Ми чекаємо коли нам дадуть газ, газу немає. алі мер пояснив, що відсутність газу пов’язана з конфліктом з Російською Федерацією, яка перекрила, за його словами, газ.
», — заявив Кличко.

Светлана Бай

ну хоть логика присутствует.