Вася Пупкина

Помогите пожалуйста! Заповніть пропуски в тексті.

Постолицької поділялася на воєводства. Українські землі, захоплені Польщею протягом XIV-XVI ст. , поділялися на 1)_______________ воєводств. На чолі воєводств стояли 2_____________________. Воєводства поділялися на 3)____________________. Їх очолювали 4)___________________ і каштеляни.

Мария

К парашенке туда >>> Заканчивайте писать свои домашки на русском сайте. Вам никто не будет отвечать.