Vladimir Konovalov

задание по договорному праву

В будинку вєтрової сталася пожежа і загинула частина речей для відновлення будинку і купівлі одягу дітям Вєтрова змушена була продати речі, що вціліли. Носов, скориставшись тяжким становищем Вєтрової, оплатив половину реальної вартості речей.
Чи може цей правочин бути визнаний недійсним? чому? Якщо може, якими будуть наслідки?

Munira

Задайте вопрос на юр. сайте своей страны.
Наверно не целесообразно задавать вопросы по праву Украины на российском сайте .