Елена Коптелова

ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА... ФИЗИКА 11 КЛАСС

Що більше-загальний опір двох однакових резисторів, з'єднаних послідовно чи загальна електроємність двох однаковіх, з'єднаних послідовно конденсаторів? (порівняти умовні чисельні значення)

Ha
Hakan

При последовательном соединении конденсаторов величина, обратная величине полной емкости, равна сумме величин, обратных емкостей отдельных конденсаторов. При параллельном тупо складывается. С резисторами наоборот.

An
Andрей

Опір резисторів складається, і буде в 2 рази більше, а у конденсаторів сумарна ємність буде менше в 2 рази.