Алексей Горбачев

5 предложений с числительными на татарском языке Пожалуйста

Владимир Фалеев

1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды

Ttytuj

1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды

Александр Грачёв

1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды

Игорь Савенок

1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды1.безнен гаилэдэ дурт кеше яши: эни, эти, мин хэм апам. 2.минем апага ундурт яшь3.мин (не знаю в каком ты классе, пусть будет в 6)алтынчы сыйныфта укыйм4.мин кырык биш сэгэт урамда йорим5.буген кондэлеккэ математикадан бишле куйдылар, эни шатланды

Сергей Пынзару

лентяи.
1.минем дустымга 14 яшь.
2.мин 7 нчы сыйныфта укыйм.
3.кичә без бишәү паркка бардык.
4.без өчәү булеп бирәбез