Оксана Веретенникова

КОМПЛЕКСНІ СПОЛУКИ Для кожної з двох названих сполук (табл. ) вкажіть:

1) хімічну формулу;

2) КУ, його заряд та координаційне число;

3) ліганд, його заряд, дентатність;

4) склад внутрішньої сфери і її заряд;

5) наведіть схематичне графічне зображення будови внутрішньої сфери;

6) розрахуйте спіновий магнітний момент сполуки (в дебаях) , виходячи з кількості неспарених електронів n йона-КУ:

7) поясніть утворення хімічних зв’язків з точки зору методів ВЗ;

😎 для комплекса октаедричної будови поясніть утворення хімічних зв’язків з точки зору теорії кристалічного поля лігандів з наведенням необхідних наглядних схем;

9) поясніть причину наявності або відсутності забарвлення сполуки.

Тетрахлороаурат (ІІІ) гідрогену; нітрат гексаакваферуму (ІІІ)

очень срочно, помогитее

Рома Султанбеков

Блін, пів хімії переписав!))

Денис Иванов

1)H{AuCl4] 2) Au (+3) , КЧ = 4, 3) Cl(-1) 4) [AuCl4] (-1)

1) [Fe(H2O)6](NO3)3 . 2) Fe (+3) . КЧ = 6, 3) H2O (0) . 4) [Fe(H2O)6](+3)