Елена Волошина

так Вальцман, Капительман и прочие ..маны бандеровцы?

Артём

Петро́ Олексі́йович Пороше́нко (нар. 26 вересня 1965, Болград, Одеська область, Українська РСР, СРСР) —український державний та політичний діяч, п'ятий і чинний Президент України (з 7 червня 2014).Раніше працював народним депутатом України III, IV, V та VII скликань, міністром економічного розвитку та торгівлі України, міністром закордонних справ України (9 жовтня 2009 — 11 березня 2010), членом РадиНаціонального банку України (2007–2014).
ЭТО ТЕБЕ НЕ "ХУЙЛО"....КГБ. . .КГБ ...КГБ !.

Во
Вова

Да весь мир бандеровцыфашисты. и только Путин мессия.

Ed

А Бандера был путиноидом? Если был, то это невелирует весь компромат, для последователей С. Бандеры .

Наталия

жиды, которые прикидывается бандеровцами

На
Наталья

Это жидовская братия, новая родня хохлов.

Ирина

выходит прикидываются раз бандера не герой.