Александр Лушников

Как будет на английском фраза "надеюсь, ты не относишься к тем кто не любит белый шоколад" ?

О@
Ольга @>

I hope you are not the one who dislikes white chocolate

Володя Tigrenok

Hope you are not one of those that don't like white chocolate

Ольга Юлинова

I hope you are not among the ones who don't like white chocolate.

Ainura

Такого нагромождения в английском по– моему просто не может быть. Они же по– сути простые ребята))

Эрадж

"надеюсь, ты не относишься к тем кто не любит белый шоколад"

I hope (believe) you are not among the White-Choc(olate) Enemies... (Haters)
ИЛИ "...you are not enrolled to..."

On Cleans

I hope, that it's not you who likes white chocolate.