Надежда Приходько

США вляпались в Украину, она их научит как жизнь спустит в ...

США победили в Ливии, Афганистане, Ираке самых крутых перцев но в Украине облом потому что там все не такие какими кажутся а какие есть они и сами не знают

Александр

Тиха українська ніч! Затихли крики на майдані. щоб гомосека
всім допомогти, Кличко строчить лист Обамі: «Мій милий Черножопий друг!
Прийшли нам пару мільярдів! А то засранець Яценюк Продув наш Крим Росії в
нарди! »Сашко одягнув дубовий фрак, І не біжить уже в атаку, Його
прострелянний піджак Наш Тягнибок засунув в сраку !? Ярош хотів підірвати
трубу, Але подзвонили з Європи, Сказали, якщо він куку, Йому трубу засунуть в
жопу! У Юльки дах забрало, Косий трясе і б'є копитом- Її недавно
пронесло На партзборах закритому! Обама яйця почухав, Поставив хвіст
свій пістолетом, І в Київ для Кличка послав Американські галети! мораль
цієї байки така, Нагадати хочеться без крику: Вже якщо вляпався в гівно
- Сиди там тихо, чи не цвірінькають.

Алмаз Фархутдинов

В нужный момент США просто отвалит в сторону. Украина сама будет расхлёбывать всё дерьмо.