Евгений Неделько

Будет ли война в Белорусси? Будет ли война в Белорусси? Как вы думайте!?

Елена Лобина

Либо "Белоруссия", либо "Беларусь".

Иван Иванов

Почему в Беларуси должна быть война? Александр Григорьевич-это не слабохарактерный Янукович!

Ольга Самелюк

НЕт только в пиндасне.

Светлана Жильцова

с какого перепуга, если только госдеп там устроит гос. переворот, но Батька не позволит

Вадим Эрлих

Батько держит страну в ежовых рукавицах. Не допустит...

Юлия

Не гаварыце лухты. Ніякай вайны ў Беларусі не будзе, бо наша грамадства не мае такіх рэзкіх размежаванняў, як украінскае, ні па нацыянальных пытаннях, ні па моўных, ні па рэлігійных. Але галоўнае - у нас няма ні "правасекаў", ні "рухаўцаў", ні УНО-УПА - той самай мярзоты, якая распачала кровапраліцце ва Украіне.

Анюта Глушкова

в белорусии врядли там еще остались здравомыслиющие люди