Сергей Иванов

Времена глаголов built incorporates kept displaying called carries carry

Анна Пушкова

BUILT -past (simple) от глагола build, Incorporates - present (simple 3rd person) kept - past (simple) от глагола keepdisplaying - present continuous called - past (simple) от глагола call carries - present (simple 3rd person) carry - present (simple)