Игорь Шохин

Підкресліть засоби міжфразового зв язку, запишіть, якими є ці засоби

1)Факт наявності стереотипів у людини несе в собі багато позитивного. По-перше, стереотип-це спосіб організації досвіду, пошуку відмінностей між індивідами та групами, По-друге, стереотипи допомагають нам систематизувати уявлення про світ. -
2)Вишивають в Україні здебільшого жінки. Зимовими вечорами дівчата збирались на вечорницях. Кожна з них, готуючись до весілля, вишивала по кілька десятків сорочок. -

Alex Klyuykov

1) «Стереотипов–стереотип–стереотипы» — лексический повтор;

«Во-первых–во-вторых» — вводные слова;

2) «Женщины–девушки» — подбор синонимов;

«Женщины/девушки–каждая из них» — определительное и личное местоимения.