Александр Ермишко

Помогите решить задачу) надо очень хорошо расписать ее )

Петро залишив дружині Наталії записку про те, що вирішив покінчити життя самогубством. Після цього його ніхто не бачив. Через шість місяців Наталія звернулася до суду із заявою про оголошення Петра померлим. Суд відмовив у задоволенні заяви. Чи правильне рішиння прийняв суд? своє рішення обгрунтуйте.

Любовь Саверская

посмотрите в законе, черрез какой срок человек признается умершим/пропавшим. Там, как мне помнится, срок более 6 месяцев