Сергей Левшонков

Чи законне рішення суду?

Учні 11 класу Микола і Віктор побили 15-річного Ігоря, у результаті чого завдали йому тілесних ушкоджень. Начальник міського відділу внутрішніх справ кваліфікував дії Миколи і Віктора як дрібне хуліганство і направив протокол про адміністративне правопорушення до суду. Суддя виніс постанову про притягання до відповідальності Миколи і Віктора, якою наклав на кожного стягнення у вигляді адміністративного арешту строком на сім діб.

Лиза Иванова

Ти серйозно думаєш що тут, на московському сайті хтось розбирається в ваших українських законах?