Сергей Кабачков

рішення задачі з кримінального

4. Студенти випускного курсу відзначали в кафе успішне закінчення останньої екзаменаційної сесії. За сусіднім столиком з друзями відзначав свій день народження В. Він запросив до танцю одну із студенток. Повернувшись після танцю до столику, вона поскаржилася, що В. поводився з нею непристойно. Обурений цим, студент К. запросив В. “вийти для чоловічої розмови”. Вийшовши з кафе, К. раптово наніс В. кілька ударів кулаком у обличчя, заподіявши йому легкі тілесні ушкодження, які не потягли короткочасного розладу здоров'я й незначної стійкої втрати працездатності. У відповідь В. також кілька разів ударив К. , кулаком, однак, бачачи, що той переважає його фізично, дістав складений ніж і вдарив ним К. у груди, пошкодивши серце. Від отриманого ушкодження К. помер. Після затримання В. пояснював, що ніж він використав виключно для захисту, а тому вимагав кваліфікувати його дії як вчинені у стані необхідної оборони.
Кваліфікуйте вчинене.

5. Перебуваючи у стані алкогольного
сп’яніння, раніше засуджений за ч. 3 ст. 152 КК України Б. , а також З. і Б-к,
бажаючи вчинити бешкет і “розважитися”, за пропозицією Б. увірвалися до дачного
будиночка, в якому перебували С. М. і його 14-ти річна донька С. Ю. Принесеними
із собою палицею та лопатами протягом двох годин Б. , З. і Б-к били С. М. Від
отриманих тілесних ушкоджень та больового шоку С. М. помер. Після цього Б. і З.
вчинили насильницькі статеві акти з С. Ю. , яка втратила свідомість.

Бажаючи знищити сліди злочину, З. і Б-к за
наказом Б. поклали тіло С. М. та непритомну й зв’язану С. Ю. у легковий автомобіль
“Таврія”, який належав потерпілому, облили його бензином і підпалили.

Кваліфікуйте вчинене.

Елена Орлова

Зачем на российском сайте просите помощи у русских, да еще на аброкадабрском языке? Иди на свой укросайт и там задавай свои вопросы.

Светлана Целяпина

1000 гр, или нет, лучше 1000 р.

Марат Елемесов

переведите и вам ответят

Shem Самойлов

Between the Cordillera and the Appalachian Montains are the central lowlands which are called the prairie, and the eas­tern lowlands called the Mississippi valley .
The principal rivers of the USA are the Mississippi, the longest river in the world (7,330 km) and the Hudson river.
The climate of the USA differs greatly from one part of the country to another. The coldest climate is in the northern part, where there is heavy snow in winter and the tempera­ture may go down to 40 degrees below zero. The south has a subtropical climate, with temperature as high as 49 degrees in summer.
The population of the United States of America is about 250 million people, who are called Americans. Most of the peo­ple live in towns and the population of the countryside is be­coming smaller and smaller.
For many decades the USA has been the place where lots of people sought refuge from persecution for political or religious beliefs. That’s why in America there are representatives of practically all racial and national groups. There are about 25 million Negrоes in the country and a little over half a million Indians.
The capital of the USA is Washington. It is situated in the District of Columbia. Washington is a beautiful administra­tive city with practically no industry.
The USA is a highly developed industrial state. Its agri­culture is also highly mechanized.
There are coal-mines in the Cordillera Mountains, in the Kansas City region. Iron is mined near the Great Lakes. The USA has rich oil-fields in California, Texas and some other regions. It occupies one of the first places among the coun­tries of the world for production of coal, iron and oil.