Св
Светлана

Чорні та жовті смужки дозволяють мусі проникати в бджолиний вулик і поїдати мед

Як можна перевірити правильність гіпотези про те, що чорні та жовті смужки дозволяють мусі проникати в бджолиний вулик і поїдати мед?

Как проверить правильность гипотезы о том, что черные и желтые полоски позволяют мухе проникать в пчелиный улей и поедать мед?

Александр Старушенко

Ты на Российском сайте пиши на русском

Мария Рам

Что ты написала?