Мурад Мамедов

Особистість в политиці (дорівнює, не дорівнює) політична особистість?

Хотілось би зрозуміти, чи ці поняття взагалі ідентичні, чи є різниця, і де саме можливо почитати детальніше.

4Yngyz Tumaev

особистість в політиці - це щось ближче до конкретної особи як особистість, яка займається політикою; недоторканність особи
політична особистість - це свій особистий погляд на політику