Лилия Крестьянинова

У каких сегодняшних стран абсолютно нет будущего?

Натусик

У гермашки точно нет. Там ахтунг с иммигрантами.

Денис Рыжов

В Тибете большие проблемы

Татьяна Комирко

у украины, после такого закона будущего нет
"5) ужити невідкладних заходів щодо влаштування в установленому порядку у
найкоротші строки дітей, батьки (один із батьків) яких загинули під час
участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність,
суверенітет і територіальну цілісність України, або померли внаслідок
поранення, контузії чи каліцтва, отриманих у районах проведення
антитерористичної операції, шляхом встановлення опіки та піклування над
такими дітьми, їх усиновлення, передачі до прийомних сімей, дитячих
будинків сімейного типу, а також до закладів для дітей-сиріт та дітей,
позбавлених батьківського піклування, забезпечити відповідне
фінансування зазначених закладів і передбачених законодавством
соціальних виплат. "

ОК
Ольга Коновалова

Россия и Украина

Ольга Журавлева

в смысле нет будущего? исчезнут с лица Земли под воздействием внешних факторов? трудно сказать.. Японию из года в год колбасит неподецки и ничо... держится пока...