Алена

Стремління українців до ЄС визначено нашою природою як європейського народу

Ол
Олег

По-моему в своём нике ты "й" не дописал)

Рамай

Ні, це природне бажання жити на халяву. Та й не загиджені європейська ділянка...

Юл
Юля

ага, точно

Кн
Кнопочка

каждом слове столько ошибок ужас

Сердар

А до этого вы были говно на палочке, пока не стремились.

Виктория

РТп uGbnm,,m ( РРпна GbdF

Анна

Ні! Це гени грають.. . за панщиною! Не далі, як лядські лакузи!

Dimka

«Европа тщательно моет руки после каждого контакта с Украиной. Глупо этого не замечать»

Кристина

ну, да.. . Европа уже тихо в ужасе от такого народа.

Эльвира

Точно, а путин )(уйло