Татьяна Медведева

Помогите решить задачки по теории вероятности, пожалуйста.

1. Імовірність виготовлення консервної банки з
недостатньою герметизацією дорівнює 0,002. Серед скількох випадково відібраних
банок можна з імовірністю 0,98 очікувати відсутність бракованих?

2. Яка імовірність, що довільно обрані 3 людини
народилися в один і той самий день тижня?

3. Існує
3 партії телефонних апаратів. Відомо, що в І і ІІІ партіях всі апарати
задовольняють технічним вимогам, а у ІІ партії технічним умовам відповідають 80% апаратів. Знайти імовірність того, що випадково взятий апарат виявиться
доброякісним.

4. Студенту
задають 6 питань. На кожне питання дано чотири можливих відповіді, з-поміж яких
необхідно вибрати одну правильну. Яка ймовірність того, що при простому
вгадуванні виявиться не менш ніж на 5 питань?

5. На складі взяли 5 мішків борошна І ґатунку і 7
мішків борошна ІІ ґатунку. Довільні 6 мішків з 12 витратили на приготування
одного з видів паляниць. Знайти імовірність того, що половина з цих 6 мішків
борошна виявилася борошном І ґатунку.

Елена Гусакова

Хороший сайт для решения задач по ТВ http://integraloff.net/TepBep/