Самир Гусейнов

Я би хотів дізнатися, яка це -недержавна та колективна форма власності??

Якщо, наприклад, універ недержавний, то поступити до нього можна буде тільки по конткракту?

Татьяна Мартынова

Поява вищих навчальних закладів приватної форми власності стала однією з докорінних новацій у вищій освіті України після проголошення незалежності. Недержавний ВНЗ став повноправним гравцем на полі вищої освіти. При приватній формі власності припускається, що надана тут вища освіта є приватним благом, тобто ВНЗ надають комерційні послуги; державне фінансування практично не доступне. Недержавний університет не отримує жодної урядової підтримки ні у вигляді стипендій для студентів чи додаткового соціального забезпечення викладачів, ні державного замовлення на підготовку фахівців та ін.

Наталия Гераскина

пиши по русски.